google adsense kaydol - Genel Bakış

Her ne denli pek çok şahıs hobi uğraşı gibi görse bile emeklerimizle ayakta duran web sitelerimizin hasılat kaynağı alışverişlevi görmesi en rağbet edilesi durumdur. Bu noktada internet yayıncılığının yegane hasılat kaynağının reklam olduğunun değerliı çizmekte yarar var.

Eğer bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle şahsen ilgilenip Adsense hesabı harismanız sinein size yardımcı olacağım.

Başkalarından da reklamlarınızı tıklamalarını istemeyin: Sitenizde gösterilen Google reklamları sinein kullanıcı özendirme eylemek, tıklamaları istemek banko yasaktır.

Bence sizin yorumunuz %90 saçma olmuş ana hatları ile mevsuk tasarlanlar. Noksan bir kaç vukuf olabilir bu oldukça alışılagelen ama %90 alakasız demeniz baştan aşağı butlan.

00TL’lik eşik değeri bile bunun bir göstergesidir. Bu yüzden başvuru yapmadan önce belirli bir tekil kullanıcı adetsına ulaşmış olduğunızı kontrolör edin. Örneğin her devir sitenizi 100 tekil insan ziyaret ediyor.

E-Kâr sitesi iseniz kredi anaçı, T.C Bilgisi kabilinden bilgileri de kırmızııyor olmalkaloriız ki bu bilgilerin KVKK kapsamında şahsi veriler olduğunu da bilmelisiniz.

Adsense bakiyeniz 100 doları aştığı ayda Google size ödeme gönderir. Yayımcı YouTube ve Adsense hesaplarınızın bol durumda read more olması koşulu ile.

Uzun zamandır bu makaleyi üleşmek derunin hazırlanıyordum. Bir kaç zaman sadece bu makale ile hazırlandığımı söyleyebilirim. Bu kadar nitelikli bir kaynağı kolay kolayca farklı yerde bulamazsınız. Hepsinde benim blogumunda linkleri bulunmaktadır.

Bu mevzuyu eklerken konuda görmüş olduğunuz sitenin esasvurusunu yapmış oldum. Servurumun arkası sıra 24 saat içerisinde bana kabul edilmediğiyle ilgili eğilimli geldi ve bazı şeyleri düzeltmemi istediler.

Google, "Adsense" adını verdiği web şehir ağına reklam verenlerden aldığı reklam sineeriklerini dağıtır. Web site sahipleri bile aldığı görüşmeçi ve tıklanma adetsı ile essah orantılı hasılat elde ederek kazanca kuma olabilir.

Şimdi yeşil görüntü üzerine beyaz zehir ovalı ŞİMDİ KAYDOLUN linkine tıklıyoruz….. kontramıza aşağıdaki görüntülük müstakbel…

Daha sonra çökertme telefonumuza gelen şifre ile hesabımızı onaylıyoruz. Daha çok dundaki üzere yeni bir google hesabımız oldu. Ve adsenseye esasvurabiliriz…

adsenseye bayvurmak sıkıntı değil önemli olan mebdevurunun kabul edilmesi elan beni kabul etmedirler :D

Bu mevzuda okuduğum en boş ve sallama kırlardan biri…. Yazdıklarınızın % 90 alakasız bulunduğunu söyleyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *